Sluiten

Stuklijst + Exploded view

Pos Artikel nr. Aantal Omschrijving Niet lv VV: art
A1 814088 1,000 LAMP+FITTING
A2 814089 1,000 ELEMENT BOVEN GRILL
A3 814090 1,000 ELEMENT HL ROND
A4 814102 1,000 ELEMENT ONDER
A5 814103 1,000 MAX. BEVEILIGING 120GRD
A14 814201 2,000 LUCHT GELEIDER
A16 814216 1,000 MICA PLAAT MAGN.
A24 814217 2,000 AFDEKPLAATJE M. GAATJES ELEMENT BOVEN GR
A25 814220 2,000 FLENS AFDEKPL. M.GAATJES ELEMENT BOV. GR
A26 814232 1,000 STELSCHROEF SI15X8
A27 814233 1,000 AFSTANDSRING MOTOR HL
A30 814234 4,000 HOUDER GELEIDERAIL EXT.
A31 814235 4,000 HOUDER GELEIDERAIL INT.
B1 175170 1,000 CONDENSATOR HOOGSP.2100V 1,2UF
B2 814240 1,000 MAGNETRONBUIS 1000W
B3 814241 1,000 TRANSFORMATOR 1000W
B4 814242 1,000 MOTOR HL
B5 814243 1,000 MOTOR ANTENNE
B6 136257 1,000 MAX. BEVEILIGING 140GRD MAGN/MANTEL
B7 136225 1,000 DIODE HS
B8 34560 1,000 HOUDER CONDENSATOR
B12 34661 4,000 SCHROEF GELEIDERAIL M4X8 50ST.
B16 814244 1,000 VENTIEL STOOM
B17 814245 1,000 WAAIER MOTOR HL
B18 821157 1,000 DOPMOER WAAIER M5
B19 814246 1,000 SCHARNIER LINKS
B21 814247 1,000 STOOMPIJP
B22 814248 1,000 AS ANTENNE
B23 814249 1,000 AFSTANDSRING MOTOR ANTENNE
B24 814293 1,000 ANTENNE
B25 814294 1,000 AFDEKRING M.GAATJES MET. VENTIEL STOOM D
B26 814295 1,000 SLUITRING RVS VENTIEL STOOM D38/d25
B27 821158 2,000 AFSTANDSHOUDER ACHTER PANEEL BINNEN
B28 814296 1,000 DEURRUBBER
B31 814286 1,000 SCHARNIER RECHTS
C1 814287 1,000 THERMOSTAAT OVEN
C2 814288 1,000 BEDIENINGSPANEEL CPL+PRINT+DISPLAY+BEHUI
C3 814289 1,000 SCHAKELAAR KEUZE 12 POS.
C5 34661 4,000 SCHROEF GELEIDERAIL M4X8 50ST.
C6 814290 2,000 KNOP ZWART
C7 814329 1,000 HOUDER DASHBOARD
C8 808320 1,000 DASHBOARD CM941RVS
D1 814472 1,000 HANDGREEP RVS
D2 811095 1,000 RUBBER
D4 34661 30,000 SCHROEF GELEIDERAIL M4X8 50ST.
D6 814473 2,000 SCHROEF HANDGREEP M5X20 DIN7985 TORX-T20
D7 814474 1,000 PROFIEL BOVEN DEUR
D12 814476 1,000 BINNENRUIT MAGN.
D13 814945 2,000 TUSSENRUIT MAGN.
D14 814933 1,000 HOUDER DEUR RECHTS
D15 814937 1,000 HOUDER DEUR LINKS
D16 814951 2,000 BUS HOUDER DEUR M5
D19 814952 1,000 OVENRUIT + MASKER RVS
E1 814954 1,000 VENTILATOR MANTEL KOELING
E2 814955 1,000 ONTSTORINGSFILTER
E3 814956 4,000 MICROSCHAKELAAR + THERM. DRAAD 4.8 0,4N
E4 175237 1,000 RECTANGULAR INSULATING BUSHING
E5 34616 1,000 BUS ISOLATIE BOILER STOOMOVEN
E6 34658 1,000 AFDICHTRING STOOMPIJP D14
E7 136257 1,000 MAX. BEVEILIGING 140GRD MAGN/MANTEL
E8 136226 1,000 ZEKERING HSP
E9 814974 3,000 ZEKERING ONTSTORINGSFILTER
E10 814975 1,000 SLUITRING A 10,5 DIN 125 ZIN
E14 34661 2,000 SCHROEF GELEIDERAIL M4X8 50ST.
E17 814981 1,000 HEX. MOER M10 DIN439B RVS
E18 814982 1,000 BEHUIZING MOTOR VENTILATOR
E19 814983 2,000 BEHUIZING DEURSCHAKELAAR
E20 814985 2,000 AFDEKKING BEHUIZING DEURSCHAKELAAR
E21 814986 2,000 HEVEL DEURSCHAKELAAR SEC.
E22 814987 2,000 HEVEL DEURSCHAKELAAR PRIM.
E23 814989 4,000 VEER DEURSCHAKELAAR
E25 815442 1,000 LUCHTGELEIDER MAGNETRONBUIS
E26 815446 1,000 FLENS WAAIER
E28 815448 2,000 STOP DEUR SILICONEN
E29 815467 2,000 AFDEKKING SCHROEF GAT
E31 815472 1,000 AANSLUITING VOELER M10 D5
E34 815479 1,000 LUCHTGELEIDER ZIJKANT
E35 815480 1,000 PLAATJE RETENTIE STOOM
E36 815481 2,000 KLEM BEVESTIGING VENTILATOR
E37 713172 1,000 MOTOR VENTILATOR MW22
E38 713174 1,000 WAAIER MW22
F1 815482 1,000 AANSLUITBLOK + AANSLUITKABEL
F5 810992 1,000 BAKPLAAT GLAS 459X344
F6 815483 2,000 HANDGREEP ZIJKANT TRANSPORT
F10 815484 1,000 OVENROOSTER
F11 815543 1,000 GELEIDERAIL RE
F12 815544 1,000 GELEIDERAIL LI
F14 815545 4,000 HOUDER GELEIDERAIL MOER
F15 809976 1,000 DEUR RVS CPL