Sluiten

Stuklijst + Exploded view

Pos Artikel nr. Aantal Omschrijving Niet lv VV: art
1001 512035 1,000 OMKAST ONDER BK000
1001B 700474 2,000 SCHROEF M6X12-RVS TORX30 O-RING
1002A 534737 8,000 SCHROEF PANEEL PTK 40X12-A2K-WN5451-TORX
1002 512032 1,000 PANEEL ONDER ACHTER BK000
1005 512038 3,000 STELVOET ACHTER
1006 512031 1,000 WORMGELEIDER STELVOET ACHTER
1007 512082 1,000 WORMWIEL
1008 685738 1,000 PRINT VERMOGEN
1011 576727 2,000 RUBBER DEMPING OMWALSPOMP
1014 512040 1,000 HOUDER KABEL ONDER
1016 512052 1,000 HOUDER VLOTTER
1017 512053 1,000 VLOTTER
1018 700335 1,000 SCHAKELAAR VLOTTER
1021 200324 1,000 AANSLUITKABEL M. STEKKER
1022 413719 1,000 DOORVOERTULE AANSLUITKABEL
1023 640309 2,000 VEER DEUR+PLAATJE SET
1024 512237 2,000 DEURKABEL NYLON AUTOM.DEUROPENING
1026 545950 1,000 SCHROEF+MOER SET VEER DEUR
1027 512081 2,000 GELEIDER VEER DEUR
1028 516144 1,000 AANVOERSLANG M. AQUASTOP
2001 625013 1,000 MAND BOVEN 778 COMPLEET
2002 625018 1,000 MAND ONDER 778 COMPLEET
2004 664852 2,000 HANDVAT MAND OEM COMPLEET
2005 625017 1,000 BESTEKMAND
2006 517325 1,000 LIFTMECHANISME KORF BOVEN LI
2007 517326 1,000 LIFTMECHANISME KORF BOVEN RE
2009 602158 2,000 KOPJESREK LINKER KORF BOVEN
2011 588496 4,000 WIEL KORF BOVEN
2013 700391 8,000 WIEL KORF ONDER
2014 602079 2,000 BORDENREK VERSTELBAAR RECHT BENEDEN MAND
2015 602080 2,000 VERSTELBAAR BORDENREK LINKS BENEDEN MAND
2016 484431 2,000 STEUN BORDENREK KORT
2017 602099 4,000 HOUDER BORDENREK PMS278C
2022 602110 2,000 STOP TBV MESSEN PMS278C
3001 512072 1,000 OMWALSPOMP M.ELEMENT 1800W
3001A 537874 1,000 CLAMP - WIRE D 38
3001B 589909 1,000 ELEMENT DOORSTROOM 1000W+O-RING
3001C 589910 1,000 CONDENSATOR OMWALSPOMP
3002 545949 1,000 SLANG OMWALSPOMP
3003 795707 1,000 WISSELMOTOR 3-POS 200-240V 50 / 60Hz
3005 515329 1,000 SPROEIARM BOVEN
3006 560801 1,000 LAGER SPROEIARM KORF BOVEN
3007 789710 1,000 AANVOERPIJP SPROEIARM BO CPL
3009 513835 1,000 AANVOERPIJP
3012 794790 1,000 AANSLUITSTUK AANV. PIJP SPROEIARM
3012A 792367 1,000 INLEG TUSSENSTUK AANVOERPIJP SPROEIARM
3013 700323 1,000 RING VERDEELST.AANV.SPR./WISSELMOTOR
3014 700437 1,000 O-RING VERDEELST.AANV.SPR./WISSELMOTOR
3015 514532 1,000 ZOUTVAT Z. DOP 230V
3016 514534 1,000 RING MOER ZOUTVAT
3017 514535 1,000 O-RING ZOUTVAT GROOT 70X5
3018 514536 1,000 DOP ZOUTVAT
3019 514537 1,000 O-RING ZOUTVAT KLEIN 47X4,5
3020 698061 1,000 AFDEKKING VERDEELSTUK
3021 515308 1,000 SPROEIARM ONDER
3022 561399 1,000 TRECHTER ZOUTVAT
4001 784738 1,000 FILTERSET COMPLEET
4002 515330 1,000 ZEEF GROF ROND
4003 812045 1,000 VLAKZEEF D0,6
4004 512074 1,000 AFVOERPOMP
4005 563263 1,000 AFVOERSLANG BINNEN
4006 545951 1,000 AFVOERSLANG M. KLEM
4007 700415 1,000 O-RING 110X4 NIVEAUSENSOR
4008 784737 1,000 OPVANGBAK BODEM MET SENSOR COMPLEET
4009 508116 1,000 SENSOR VERVUILINGSGRAAD UL4
4010 512673 1,000 O-RING AFVOERSLANG BINNEN 23X3
4011 589657 1,000 NIVEAUSCHAKELAAR
4012 700325 1,000 RING VUILAFVOER KORF
4013 714341 1,000 WARMTEWISSELAAR/LABYRINT
4015 559007 2,000 O-RING AFVOERSLANG BINNEN 20,5X2
4021 549272 1,000 AFDEKRING WARMTEWISSELAAR/LABYRINT
4024 512672 1,000 VERLOOP AQUASTOP
4025 517668 1,000 O-RING INLAATVENTIEL 10X3,5
4026 513850 1,000 HOUDER TERUGSLAGKLEP
4027 513851 1,000 TERUGSLAGKLEP
4028 708314 1,000 O-RING AFDEKRING WARMTEWIS./LABY. 95X4
4029 512051 1,000 ANTI-SLURPKAPJE GEEL
5001 552630 1,000 BINNENDEUR
5001A 785608 4,000 SCHROEF ST4,2X13-A4-C-T20-LAAG KOP
5001B 200617 7,000 SCHROEF PTK 40X10 A2 WN1452 TORX20 VW
5002 555508 1,000 BUITENSTE GEDEELTE VAN DEUR VW
5003 426743 1,000 DOOR GASKET ASSY
5004 700203 1,000 ZEEP/GLANS UNIT
5005 700559 2,000 HOUDER ZEEP/GLANS UNIT
5005A 200621 8,000 SCREW PTK 40X14 WN1452 FZB T20
5006 515570 1,000 SCHARNIER L
5007 515571 1,000 SCHARNIER R
5007A 700243 5,000 SCHROEF M5X16-A2 TORX25 MKF
5009 556210 1,000 DEURVERGRENDELING M. AUTOM. DEUR OPENING
5009A 570424 2,000 SCHROEF DEURVERGRENDELING PTK 40X13 WN54
5011 449948 1,000 HOUDER KABELBOOM BINNENDEUR
5012 700409 1,000 AFDEKPLAAT KABELS VW
5013 700312 2,000 SCHROEF SCHARNIER M4X18,5-8.8 TORX20
5014 700429 2,000 PLAATJE SCHARNIERSTEUN
5015 700472 2,000 MOER M4 ZELFTAPPEND
5016 663388 1,000 VEER AUTOM. DEUROPENING LI
5016A 353700 2,000 SCHROEF SF 4X11-A3K-TORX20
5017 663389 1,000 VEER AUTOM. DEUROPENING RE
5027 580180 1,000 GELEIDER VEER AUTOM. DEUR OPENING R
5028 580181 1,000 GELEIDER VEER AUTOM. DEUR OPENING L
6009 797102 2,000 GELEIDERAIL SS BLANK
6010 700430 2,000 EINDSTOP KORF VOOR
6011 512228 2,000 STOPPER GELEIDERAIL ACHTER
6012 513644 4,000 HOUDER KORF BOVEN MET WIELTJES
6013 512194 4,000 TUSSENPLAATJE HOUDER M. WIELTJES
6013A 512226 8,000 SCHROEF PTK 40X22 WN5451 FZB T20
6014 700274 1,000 HOUDER AFVOERSLANG
6019 512148 2,000 HOEKSTUK KUIP
6020 786521 1,000 DEURRUBBER U-VORM DW 1861 UL
6023 515266 2,000 HOUDER/BUS SCHROEF MONTAGE ZIJKANT
6024 515267 2,000 AFSTANDSHOUDER ZIJKANT MONTAGE
6024A 640272 2,000 BUS BEVESTIGING
6025 805101 1,000 DEURSLOT
6029 545891 2,000 SLUITRING MONTAGE ZIJKANT
7002 699227 1,000 BEDIENINGSPANEEL ETNA FI 30.1
7003 804922 1,000 BEDIENINGSPRINT DW30.1
7004 630880 1,000 KNOPPENSET CONTROLEPANEEL DW30.1 OEM
7005 555456 1,000 FOLIE ZWART CONDENS WERKBLAD
7011 679296 1,000 BEDIENINGSSTRIP DASHBOARD DW30.1
8001 509093 1,000 KABELBOOM DEURVERGRENDELING
8002 509095 1,000 KABELBOOM ZEEP/GLANS UNIT
8003 509096 1,000 KABELBOOM SPOEL HULP
8004 711312 1,000 KABELBOOM
8005 509117 1,000 KABELBOOM ELEMENT
8006 509098 1,000 KABELBOOM SENSOR ZOUT
8007 509109 1,000 KABELBOOM KLEP ZOUTVAT
8008 509105 1,000 KABELBOOM O.A. NIVEAUSCHAK.+SENS.VERVUIL
8009 509118 1,000 KABELBOOM VLOTTER INLAAT
8010 509111 1,000 KABELBOOM WISSELMOTOR
8013 509115 1,000 KABELBOOM OMWALSPOMP
8017 712329 1,000 KABELBOOM BINNENDEUR
8018 509094 1,000 KABELBOOM AUTOM. DEUROPENING
9999 516531 1,000 MONTAGE BEVESTIGINGSET VW