Sluiten

Stuklijst + Exploded view

Pos Artikel nr. Aantal Omschrijving Niet lv VV: art
101 700669 1,000 BODEM OMKAST CPL. VW
101 700436 2,000 SCHROEF VAATWASSER MRT M4X8 VAXED TORX20
101 700474 4,000 SCHROEF M6X12-RVS TORX30 O-RING
102 700349 1,000 AFDEKPLAAT ACHTER
105 700290 2,000 STELVOET VOOR M10X75
106 700289 1,000 STELVOET VERSTELB. ACHTER MET KABEL
108 700331 2,000 PLINT VAATWASSER
111 700332 2,000 VEER PLINT
114 700372 1,000 ISOLATIE ONDER ACHTER VW
115 700371 1,000 ISOLATIE ONDER ACHTER VW
116 700374 1,000 ISOLATIE PLINT VW
119 700377 1,000 AFDEKSTRIP ISOLATIE BODEM VW
125 702604 1,000 AFDEKPLAAT
134 700403 2,000 VEER VERSTELBARE DEURVEER
135 200324 1,000 AANSLUITKABEL M. STEKKER
137 700334 1,000 ONTSTORINGSFILTER
138 433861 1,000 INLAATVENTIEL SAM.
141 700398 1,000 SUPPLY HOSE 10X1700 3/4-3/4 DW70
142 413719 1,000 DOORVOERTULE AANSLUITKABEL
144 700292 1,000 PLINT
144 700292 1,000 PLINT
156 704482 1,000 GELUIDDEMPENDE STRIP BREED OND
162 700411 1,000 KLEM KABEL STELVOET ACHTER
163 700373 1,000 ISOLATIE AFDEKPLAAT ACHTER VW
164 700439 2,000 CLIP INLAATVENTIEL
165 700351 2,000 HOUDER VEER BUITEN ONDER
166 700438 1,000 O-RING DW 10X3,5 UL4
167 700345 2,000 SCHUIF VERSTELBARE DEURVEER
168 700346 2,000 SCHROEF VERSTELBARE DEURVEER
169 700400 2,000 SLEDE VERSTELBARE DEURVEER
169 700400 2,000 SLEDE VERSTELBARE DEURVEER
170 700401 2,000 VEER GELEIDER VERSTELBARE DEURVEER
198 700270 1,000 HOUDER KABELBOOM VW
201 555551 24,000 KLEM BORDENREK KORF ONDER
202 489386 1,000 KORF BOVEN SAM.
202 489386 1,000 KORF BOVEN SAM.
203 489454 1,000 KORF ONDER
204 488568 1,000 BESTEKKORF BOVEN L
205 476786 1,000 HOUDER BESTEKKORF BOVEN
206 700391 16,000 WIEL KORF ONDER
207 488569 1,000 BESTEKKORF BOVEN R
208 489458 2,000 HOUDER MESSEN KORF BOVEN
209 488392 1,000 GELEIDER LI BESTEKLADE BOVEN
210 476840 2,000 KOPJESREK VERSTELBAAR KORF BOVEN
210 476840 2,000 KOPJESREK VERSTELBAAR KORF BOVEN
211 488393 1,000 GELEIDER RECHTS BESTEKLADE BOVEN
212 435244 1,000 BESTEKKORF HOOG
213 700317 4,000 WIEL KORF BOVEN
223 498071 4,000 VEER
224 498072 4,000 METAAL VEER VAATWASSER
231 700390 2,000 DEKSEL BESTEKKORF
241 476838 2,000 MESSTOP KORF BOVEN
252 489474 4,000 BORDENSTEUN OMKLAPB.KORF BO.RE
253 489473 4,000 BORDENSTEUN OMKLAPB.KORF BO.LI
259 477230 4,000 KOPJES REK WIJNGLAZEN
261 498068 4,000 BEUGEL
261 498068 4,000 BEUGEL
262 700420 1,000 BESTEKLADE MIDDENKORF
265 484431 10,000 STEUN BORDENREK KORT
266 499945 2,000 BORDENREK KORT R 7502-B
267 499946 2,000 BORDENREK KORT DUN L 7502-B
268 499947 2,000 BORDENREK KORT DUN R 7502-B
269 499915 1,000 BORDENREK KORT L 7502-B
271 498067 4,000 HAAK
272 489477 6,000 BORDENREK KORT KORF ONDER RE
273 489476 6,000 BORDENREK KORT KORF ON. LI
276 461234 1,000 HANDGREEP SET KORF BOVEN ATAG
276 461234 1,000 HANDGREEP SET KORF BOVEN ATAG
277 427447 1,000 HANDGREEP KORF ONDER
278 700464 2,000 BEUGEL
279 498040 1,000 KORF MIDDEN
280 477281 4,000 FLESSENHOUDER ONDERSTE KORF
281 700515 1,000 HOUDER BESTEKLADE MIDDENKORF
282 702977 1,000 HOUDER MIDDENKORF
283 477282 2,000 KLEM FLESSENHOUDER
284 700387 1,000 LIFTMECHANISME BOVEN KORF R EASY ERGOM.
285 700388 1,000 LIFTMECHANISME BOVEN KORF L EASY ERGOM.
286 700386 4,000 ROOSTER BESTEKKORF
287 700421 2,000 STOPPER LIFTMECHANISME
287 700421 2,000 STOPPER LIFTMECHANISME
291 498069 2,000 HOUDER PLASTIC
302 476717 1,000 SPROEIARM KOMPL BOVEN
303 700364 1,000 OMWALSPOMP 200-240V 50HZ
304 700408 1,000 DEMPER OMWALSPOMP
305 427448 1,000 ELEMENT VERWARMING 1600W
306 700399 1,000 AFDICHTING ELEM.VERW./OMWALSPOMP
307 700405 2,000 INZETSTUK ELEMENT VERWARMING VW
308 520549 1,000 AFDEKKAPJE VERDEELSTUK AANVOER SPROEIARM
310 484503 1,000 SLANG OMWALSPOMP-WISSELMOTOR M.KLEM
312 474365 1,000 HOUDER SPROEIARM ONDER
313 700382 1,000 LAGER SPROEIARM KORF BOVEN
315 521385 1,000 WISSELMOTOR SPROEIARM
315 524013 1,000 WISSELMOTOR SPROEIARM
318 493470 1,000 AANVOERPIJP KORF BOVEN
321 428791 1,000 TUSSENSTUK AANV.PIJP SPR.ARM B
323 535837 1,000 VERDEELSTUK AANV. SPR.ARM +TURBO SPR.L/R
324 700385 1,000 EINDSTUK AANVOERPIJP BOVEN
324 700264 2,000 O-RING VW 16X2
325 474374 1,000 SPROEIARM ONDER SAM
326 700383 1,000 SPROEIARM MIDDEN
327 700329 2,000 AANVOERPIJP VERDEELSTUK-TURBOSPR. 6X160
327 200617 2,000 SCHROEF PTK 40X10 A2 WN1452 TORX20 VW
328 700323 1,000 RING VERDEELST.AANV.SPR./WISSELMOTOR
340 700368 1,000 ZOUTVAT
341 700380 1,000 RING ZOUTVAT
341 700380 1,000 RING ZOUTVAT
342 700381 1,000 DOP ZOUTVAT
343 492525 1,000 TRECHTER ZOUT
350 489869 1,000 MIDDEN KORF SAM.
351 700393 1,000 HOUDER SPROEIARM
353 493523 2,000 AANVOERPIJP KORF MIDDEN
354 477268 1,000 VERBINDINGSSTUK M-KORF
357 700423 1,000 AFDICHTING ELEMENT VERWARMING
358 700392 1,000 SPROEIARM HOUDER H/L DW 5502-B
359 700437 2,000 O-RING VERDEELST.AANV.SPR./WISSELMOTOR
371 484953 1,000 UITLAAT TURBO SPROEIER L
386 484955 1,000 UITLAAT TURBO SPROEIER R
389 481405 1,000 AANVOERPIJP SPROEIARM
392 476715 1,000 BEVESTIGING SPROEIARM MINI 5502-B
393 493469 1,000 AANVOERPIJP SPROEIARM
398 429041 1,000 CONDENSATOR OMWALSPOMP 2.5UF 400V
402 476390 1,000 ONDERKUIP M. BEHUIZING
402 700415 1,000 O-RING 110X4 NIVEAUSENSOR
403 700355 1,000 ANTI SLURP KAPJE GEEL
405 474327 1,000 NIVEAUSENSOR
406 700341 1,000 FILTER ZEEF RECHTH.
407 700335 1,000 SCHAKELAAR VLOTTER
409 700356 1,000 BEKERZEEF
410 700367 1,000 AFVOERPOMP 200-240V 50HZ DW70
411 512526 1,000 AFVOERSLANG
411 512526 1,000 AFVOERSLANG
411 700462 1,000 O-RING AFVOERSLANG 32,2X3
415 700354 1,000 VLOTTER
416 465484 1,000 FILTER M. BOVENSTUK SAM.
417 700416 1,000 SENSOR VERVUILINGSGRAAD
417 475864 1,000 O-RING 20,0X3,75 WIS.MOTOR 5 ST.
419 700325 1,000 RING VUILAFVOER KORF
420 700342 1,000 ONTLUCHTER ZEEF RECHTH.
421 498220 1,000 BEUGEL AFVOERSLANG
422 700369 1,000 TEMPERATUUR SENSOR
423 700413 1,000 BODEM BEKERZEEF
424 700410 2,000 TERUGSLAGKLEP
425 700419 2,000 BEVESTIGINGSHAAK TERUGSLAGKLEP
432 435159 1,000 SIFON MET TERUGSLAGKLEP
433 512539 1,000 SLANG AFVOERPOMP-SIFON
434 704646 2,000 KLEPJE ONTLUCHTING SIFON
435 704645 2,000 UITLAAT ONTLUCHTING SIFON
436 704642 1,000 INVOERSTUK KUIP
501 450974 1,000 BINNENDEUR XXL CPL
502 444638 1,000 MOTOR VENTILATOR DROGER/CONDENSVENTILATO
502 444638 1,000 MOTOR VENTILATOR DROGER/CONDENSVENTILATO
502 700318 2,000 O-RING FAN-DEUR 83X3
504 700203 1,000 ZEEP/GLANS UNIT
505 700435 1,000 SCHARNIER RECHTS
506 700434 1,000 SCHARNIER LINKS
507 700312 2,000 SCHROEF SCHARNIER M4X18,5-8.8 TORX20
508 700429 2,000 PLAATJE SCHARNIERSTEUN
509 453594 1,000 LUCHTKANAAL
510 452467 1,000 DEURRUBBER MET HOEKBEVEIL.
511 702612 1,000 BUITENDEUR L658 XXL
511 700470 6,000 SCHROEF ST4,2X13-A4 TORX20 RTS BUFAB
517 700337 1,000 BEUGEL LUCHTKANAALMONDSTUK
517 235141 2,000 SCHROEF M5X8 COMB T25
522 445248 1,000 RING VENTILATOR
522 453404 1,000 AFDICHTRING RING VENTILATOR
523 700407 1,000 HOUDER
523 700451 1,000 SCHROEF PLINT ST4,2X13 FZB TORX20
523 700451 4,000 SCHROEF PLINT ST4,2X13 FZB TORX20
524 457596 1,000 UITLAAT LUCHTKANAAL ONDER DEUR
526 700315 1,000 AFDEKPLAAT WAAIER VW
529 449948 1,000 HOUDER KABELBOOM BINNENDEUR
538 700427 1,000 ISOLATIE DEUR ONDER 240X130X5
542 700409 1,000 AFDEKPLAAT KABELS VW
554 700425 1,000 AFSTANDHOUDER VENT. BUI.DEUR D18/D11X4
555 700370 1,000 STATUS LIGHT UL4 ASSY
568 700559 2,000 HOUDER ZEEP/GLANS UNIT
569 445250 1,000 ACTUATOR
572 700271 1,000 STRIP BUITENDEUR ONDER
9998 499096 1,000 LABEL PROGRAMMA ATA D5556 DE
9999 701099 1,000 MONTAGE BEVESTIGINGSMATERIAAL VAATWASSER
9999 701099 1,000 MONTAGE BEVESTIGINGSMATERIAAL VAATWASSER
601 700521 1,000 HOUDER DASHBOARD
603 537106 1,000 DASHBOARD RVS+HOUDER+LOGO
607 490775 1,000 PROGRAMMASCHAKELAAR
610 700397 1,000 KABELBOOM NTC UL4
611 474504 1,000 KABELBOOM
612 700358 1,000 KABELBOOM REED SCHAKELAAR ZOUT UL4
613 700360 1,000 KABELBOOM ZOUTVAT KLEP UL4
613 700360 1,000 KABELBOOM ZOUTVAT KLEP UL4
614 700361 1,000 KABELBOOM CIRCULATIE POMP UL4
616 476646 1,000 KABELBOOM FLOW,PRESS.,TURB.DW UL4
618 700506 1,000 KABELBOOM VOORZIENING DW70 UL4
620 448913 1,000 KABELBOOM
622 704556 1,000 KABELBOOM AFVOERPOMP UL4
628 537077 1,000 VENSTER BEDIENING/PROGRAMMASCHAKELAAR
644 700333 1,000 DEURSLUITING SAM.
644 700333 1,000 DEURSLUITING SAM.
651 200358 1,000 DEURSCHAKELAAR
670 700431 1,000 FOLIE ZWART CONDENS WERKBLAD
673 702981 1,000 KABELBOOM LICHT UL4
685 704652 1,000 FOLIE DECOR INLAY DASHBOARD
9998 499097 1,000 LABEL PROGRAMMA ATA D5556 EN
9998 499098 1,000 STICKER PROGRAMMA ATA VA68211TT FR
9998 499099 1,000 STICKER PROGRAMMA INFO ATAG
218 516160 4,000 GELEIDERAIL KORF BOVEN
220 700313 4,000 EINDSTOP KORF ACHTER
221 700430 4,000 EINDSTOP KORF VOOR
222 428814 1,000 HOUDER GELEIDER.INCL.KOGELTJES SET VAN 2
227 700309 1,000 DEURRUBBER
234 700320 1,000 HAAK DEURVERGRENDELING
234 700319 1,000 SNAPPER DEURVERGRENDELING
236 704591 1,000 FITTING
237 446469 1,000 VERLICHTING LED
238 445548 1,000 LUCHTKANAAL LINKS-BUITEN
239 700444 1,000 BEHUIZING LAMP
240 700443 1,000 AFDEKPLAAT LAMP DW20 UL4 000
244 700378 1,000 DRUKRESERVOIR/ONTLUCHTING
245 700379 1,000 AFDICHTRING DRUKRESERVOIR
254 445547 1,000 AFDEKKING LUCHTKANAAL BINNEN KUIP
255 440647 2,000 GELEIDE NOK
288 700518 1,000 AFDICHTRUBBER DEUR ONDER LI
289 700519 1,000 AFDICHTRUBBER DEUR ONDER RE
292 704557 1,000 AFDICHTRING 95X4 WARMTEWISSELAAR/LABYRIN
293 445549 1,000 LUCHTKANAAL BOVEN
296 476781 2,000 GUIDE RUNNER TOP BASKET
297 476782 4,000 GELEIDER KORF BOVEN 5502-B
298 476783 4,000 STOP KORF BOVEN
718 701071 2,000 KLEM ISOLATIE BUITEN ACHTERKANT
719 704483 4,000 DRUKKER ISOLATIE BUITEN ACHTERKANT
720 704713 1,000 ISOLATIE BUITEN ACHTERKANT
720 704713 1,000 ISOLATIE BUITEN ACHTERKANT